مراحل همکاری جهت انجام خدمات مشاوره ای (طراحی تا ساخت)

  • هماهنگی و برگزاری جلسه به صورت تلفنی یا حضوری در محل شرکت
  • ارائه اطلاعات اولیه سایت پروژه (زمین، دستور نقشه، پیشنهادات و برنامه ریزی عملکردی ساختمان و اعلام نیازهای پروژه)
  • برگزاری جلسه و در صورت توافق، عقد قرار داد
  • انجام مفاد قرار داد و اخذ پیش پرداخت
  • انجام فاز مقدماتی پروژه (طرح و اتود ابتدایی) و برگزاری جلسه هماهنگی با کارفرما با اخذ صورت جلسه تغییرات احتمالی
  • انجام فاز پیشرفته (ارائه طرح اصلی) و برگزاری جلسه هماهنگی با کارفرما با اخذ صورت جلسه تغییرات احتمالی (اخذ پیش قسط دوم)
  • فاز نهایی : آماده سازی نهایی پروژه ، ابطال قرار داد، تسویه حساب و ارائه کار

(با توجه به اینکه طراحی نیازمند صرف زمان، فکر، تخصص و به تبع آن صرف هزینه مادی و معنوی می باشد، از انجام دادن اتود اولیه یا طرح رایگان معذوریم)

ساعات مراجعه : شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۱۷ عصر (بجز روزهای تعطیل)

۰۲۱۸۸۷۴۵۵۱۳

۰۲۱۸۸۷۴۵۳۸۶

در ساعات غیراداری و تعطیل می توانید با شماره تماس زیر حاصل بعمل آورید.

۰۹۱۲۰۷۱۶۷۷۱

برای دریافت فرم همکاری اینجا کلیک کنید

گروه آموزشی اسکچاپرز

گروه آموزشی اسکچاپرز یکی از زیر مجموعه های آموزشی شرکت طرح و نقش آپادانا می باشد. هدف این گروه آموزش معماری و طراحی داخلی با استفاده از نرم افزار اسکچاپ می باشد. همچنین آموزش های تکمیلی رندرینگ و پرزانته معماری نیز از دیگر فعالیت های این گروه می باشد. این گروه در حال حاضر با بیش از ۴۰۰۰ عضو فعال در سراسر ایران آموزش های مالتی مدیا و از راه دور برقرار نموده و در سایت های ویدیویی نظیر آپارات دارای کانالی با بیش از ۱۸۰ هزار بازدید می باشد.

لینک سایت رسمی مجموعه اسکچاپرز

www.Sketchupers.com

 

شرکت طرح و نقش آپادانا

گروه طراحی و معمار آپادانا در سال ۸۸ فعالیت خود را در زمینه پروژه های تحقیقاتی معماری و شرکت در مسابقات معماری معتبر داخلی و خارجی آغاز نمود و در سال ۹۷ با نام شرکت طرح و نقش آپادانا با شماره ثبت ۵۳۳۲۶۰، به صورت سهامی خاص رسما ادامه فعالیت می نماید. طراحی داخلی و معماری انواع پروژه های ساختمانی ، همچنین نظارت و اجرای پروژه های مذکور از جمله فعالیت های اصلی مجموعه ما می باشد.

 

شرح فعالیت های شرکت طرح و نقش آپادانا

عمليات ساخت در امور عمراني از قبيل احداث ساختمان و راه و يا شبكه هاي آب رساني فعاليت نظام مهندسي و طراحي پروژه هاي گوناگون ساختماني اعم از مسکوني، اداري، تجاري، درماني، ورزشي، فرهنگي، خدماتي و تفريحي و اجراي پروژه هاي مذکور، طراحي و بازسازي انواع ساختمان، طراحي و ساخت ملزومات داخلي و خارجي ساختمان، طراحي و اجراي معماري و دکوراسيون داخلي ، طراحي نماي ساختمان، مدلسازي ساختمان و ساخت انيميشن هاي معماري، طراحي و اجراي هوشمندسازي ساختمان، ساخت ماکت هاي حرفه اي ساختماني، اجراي پروژه هاي گوناگون عمراني راه، جاده، جدول کشي، پل سازي، بام سبز، طراحي و اجراي فضاي سبز شهري و پارک، طراحي و اجراي شبکه آبرساني و فاضلاب، طراحي و ساخت واحدهاي تصفيه آب و فاضلاب، طراحي استاديوم هاي ورزشي و داخل سالن، طراحي هتل، طراحي بيمارستان و درمانگاه، طراحي فرودگاه، طراحي مجتمع هاي تجاري، طراحي سينما و سالن هاي آئوديوتريوم، طراحي و ساخت پيست اتومبيل راني و اسکي، طراحي انواع پايانه هاي مسافربري بين شهري و داخل شهري، طراحي ايستگاه قطارهاي شهري، پشتيباني و ارائه خدمات آموزشي نرم افزاري و سخت افزاري معماري نظير اتوکد، اسکچاپ، تري دي مکس، ويري، فتوشاپ، راينو و گرسهاپر و ساير نرم افزارهاي معماري، طراحي گرافيکي معمارانه، خريد و فروش مواد و مصالح ساختماني و لوازم آلات تزئيني ساختمان، واردات و صادرات مواد و مصالح ساختماني و ملزومات مورد نياز در پروژه هاي ساختماني، خريد و تجهيز دفتر، تهيه ماشين آلات سبک و سنگين عمراني و ساختماني، ساخت و توليد انواع لوازم آلات کاربردي ساختمان نظير روشنايي، الکترونيکي، مکانيکي، تزئيني، مبلمان و …، تامين گروه هاي گوناگون پيمانکاري ساختمان می باشد. همچنین تولید آموزش های نوین معماری و معماری داخلی از فعالیت های دیگر مجموعه ما می باشد.